Call us on 44 7700 900693

Home » Bez kategorii » Wygraj z komarami latem

Wygraj z komarami latem

 

Budki dla jerzyka są ostatnio coraz bardziej popularne.

Wiele osób, które znam latem mają jednego wspólnego wroga – są nim komary. Próbują z nimi walczyć na różne sposoby. Począwszy od zabijania ich, na psikaniu się różnymi środkami kończąc. Osobiście jestem zwolennikiem metod bardziej naturalnych. Z radością zareagowałem gdy dowiedziałem się, że istnieją ptaki, które potrafią zjeść 20 tysięcy komarów w ciągu jednej doby. Te ptaki nazywają się jerzyki i możesz kupić na tej stronie – linkbudkę dla jerzyka, bez wychodzenia z domu.

 

Nie musisz być złotą rączką, możesz w ogóle nie lubić majsterkowania a możesz stać się posiadaczem własnej budki dla jerzyka. Tylko zanim ją kupisz poczytaj o jej prawidłowym zamontowaniu, ponieważ jeżeli zrobisz to źle, to może okazać się, że twoja budka dla jerzyka jest bezużyteczna.

 

Natomiast jeżeli chodzi o walkę z komarami, to według mnie jest to świetne rozwiązanie. Z resztą już kiedyś słyszałem, że w niektórych miejscowościach na świecie w ten sposób podjęto walkę z komarami – po prostu wybudowano wiele budek dla jerzyków. Być może postawienie kilku budek w twojej okolicy nie zlikwiduje wszystkich komarów, jednak z pewnością ograniczy ich ilość i sprawi, że będą one mniej irytujące.

 

 

Dodaj komentarz