Call us on 44 7700 900693

Home » Bez kategorii » Ile kosztuje tani apartament w Zakopanem?

Ile kosztuje tani apartament w Zakopanem?

Wiele osób zastanawia się ile kosztują noclegi w Zakopanem. Cena ich jest różna, waha się od kilkudziesięciu, do kilkuset złotych za noc. Nie ma w tym nic niezwykłego. Dzisiaj jednak poświęcę trochę czasu hasłu „tanie apartamenty Zakopane”, jest to temat, któremu się przyglądam odkąd spotkałem http://mountain-apartments.com.pl/ , wcześniej nie wierzyłem, w to że można w tej miejscowości znaleźć tanie apartamenty. Zakopane jednak nieustannie mnie zaskakuje i co najważniejsze – bardzo pozytywnie.


Warto zwrócić uwagę na fakt, że tani apartament będzie dla każdej osoby oznaczał coś innego. Mi udało się znaleźć cenę nawet 135zł poza sezonem. Jest to bardzo atrakcyjna cena. Ja za zwykły pokój w Zakopanem poza sezonem płaciłem 90zł. A to był zwykły pokój, który nie miał wielu udogodnień, które posiada tani apartament. Różnica 45zł wydaje się duża, jednak również różnica w komforcie, w tym co się otrzymuje jest duża.


Jednak w sezonie różnica pomiędzy ceną taniego apartamentu a zwykłego pokoju w Zakopanem się zwiększa. Cena takiego apartamentu może pójść nawet dwukrotnie do góry, natomiast cały czas da się znaleźć stosunkowo tanie pokoje. Dlatego też według mnie poszukiwania tańszych i bardziej luksusowych miejsc najlepiej robić poza sezonem, w czasie gdy jest mniej turystów.

Dodaj komentarz