Call us on 44 7700 900693

Home » Bez kategorii » Hotel Ibis Kraków

Hotel Ibis Kraków

Kraków czyli stolica Małopolski cieszy się sporym ruchem turystycznym. Właśnie dlatego coraz częściej powstają tu różnego rodzaju obiekty noclegowe. Dla wielu turystów to właśnie cena z noc jest jednym z istotniejszych kryteriów wyboru.

Gdzie szukać hotelu

Pewnym sprawdzonym sposobem na to, aby znaleźć hotel w dość niskiej cenie jest między innymi korzystanie z wyszukiwarek noclegowych lub też korzystanie z programów lojalnościowych. Jednak w Krakowie z powodzeniem taki hotel w przystępnej cenie znajdziemy nawet blisko centrum.

Hotel Ibis Kraków znajduje się tuż nad Wisłą i to z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu. Do Starego Rynku i Kazimierza dziali nas jedynie krótki spacer. To doskonała lokalizacja dla turystycznych wycieczek.

Wyposażenie hotelu

Hotel ten posiada 175 klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym dostępem do internetu. W dodatku posiada także własną restaurację, która serwuje różnorodne dania. Do dyspozycji gości zostają między innymi pokój standard z jednym łóżkiem lub pokój standardowy z dwoma pojedynczymi łóżkami. Cena za noc zaczyna się od około 30 euro.

Dodaj komentarz