Call us on 44 7700 900693

Home » Bez kategorii » Co wliczone jest w cenę wynajmu apartamentu

Co wliczone jest w cenę wynajmu apartamentu

Czy tańsze apartamenty to rzeczywiście oszczędność? Mogłoby się tak wydawać, ale jeśli nie sprawdzisz dobrze oferty to możesz zapłacić nie raz dwa razy więcej niż na początku zakładałeś. Często w ofercie cena obejmuje jedynie nocleg w apartamencie, nic więcej, do tego apartament może nie być dobrze wyposażony, przez co będziesz musiał np. zapłacić za łóżeczko dla dziecka, wanienkę, sprzęt AGD, czy nawet za miejsce parkingowe.

Sprawdzaj co jest w cenie wynajmu

Zawsze porównuj cenę do jakości apartamentu, głównie jego wyposażenia. Wybieraj apartamenty, które w cenie zapewniają udogodnienia dla dzieci, miejsce parkingowe, pościel, ręczniki w łazience, wi-fi wliczone w cenę wynajmu.

Wyżywienie

Przeważnie w ofercie apartamentu nie znajdziesz wyżywienia, jednakże warto zwracać uwagę na to czy apartament posiada kuchnię lub aneks kuchenny. Dzięki temu sporo zaoszczędzisz na obiadach w restauracji. Kuchnia powinna być wyposażona w sprzęt AGD, garnki, sztućce, lodówkę, czajnik elektryczny i inne przybory kuchenne.

One Responseso far.

  1. Tomek J pisze:

    Bardzo praktyczne wskazówki. Dziękuję za pomoc. Planujemy z żoną taki krótki wyjazd weekendowy w Tatry i dlatego szukamy jakiegoś atrakcyjnego noclegu. Im bliżej do tras wycieczkowych, tym lepiej.

Dodaj komentarz