Call us on 44 7700 900693

Home » Bez kategorii » Apartamenty w Zakopanym oraz w Kościelisku

Apartamenty w Zakopanym oraz w Kościelisku

Apartamenty w Zakopanym i Kościelisku każdego roku goszczą w swoich progach coraz większą ilość przyjezdnych. Badania ekspertów dowodzą, że branża hotelarska w górskich miastach Polski, na przełomie ostatniej dekady zaczęła rozwijać się niezwykle dynamicznie. W ciągu kolejnych kilku lat inwestorzy planują otworzyć w centrum Zakopanego co najmniej kilkanaście nowych, luksusowych apartamentów.

Standardy zakopiańskich apartamentów

-Własna łazienka w pokoju hotelowym nie wzbudza już w nikim podziwu. Nie jest to żaden luksus, ale standard, którego hotelarze muszą dopilnować prowadząc biznes w centrum miasta.

-Pokoje z aneksem kuchennym – to już pewnego rodzaju ekstrawagancja, której próżno szukać w obiektach hotelowych na obrzeżach miasta. Na stronie zakopaneapartamentylux.pl można znaleźć ofertę, którą stanowią właśnie luksusowe apartamenty z aneksem oraz szeregiem innych, wysokojakościowych i komfortowych wygód, które mają decydujący wpływ na rozwój hotelarstwa w Zakopanym oraz Kościelisku.

One Responseso far.

  1. Marek.J pisze:

    A to mnie zaciekawiło….do tej pory szukaliśmy zazwyczaj noclegów w Zakopanem, ale może faktycznie trochę mniej tłocznie byłoby w Kościelisku? Na ferie z rodziną w sam raz:)

Dodaj komentarz